Dlaczego dziadkowie są naszymi superbohaterami?

21-01-2021, 09:52 Z całą pewnością 20 i 21 stycznia są ważnymi datami! To dni, w których dajemy wiele ciepła i dobrych słów dla naszych seniorów. Dlatego też, z okazji ich świąt chcielibyśmy podkreślić, jak ważną rolę w życiu dziecka spełniają dziadkowie. Okazuje się, że nie każdy bohater nosi pelerynę, a maluszki wiedzą o tym najlepiej!

Spełnij postanowienia noworoczne!

13-01-2021, 09:40 Początek roku, to okres, w którym wiele z nas pragnie wdrożyć nowe postanowienia na 12 miesięcy. Często styczeń kojarzy nam się ze świeżym startem i pełną mobilizacją. Jednak nie zawsze udaje nam się zrealizować wyznaczone cele. Akademia podpowiada, jak przygotować się do realizacji dużych i małych marzeń w 2021 roku! Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy.

Wraz z Nowym Rokiem przenieś się z nami w inny wymiar futbolu – dołącz do nas!

04-01-2021, 15:06 Nowy Rok może oznaczać nowe plany, postanowienia i świeży start. To również odpowiedni czas by rozpocząć przygodę sportową lub odkryć nowe hobby! Akademia Piłkarska Reissa zachęca do tego by spróbować swoich sił podczas czterech darmowych treningów w naszym Klubie! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla Ciebie podczas dwóch tygodni ferii!

Wspomnień czar – podsumowanie 2020

29-12-2020, 12:08 Każdy rok w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów przynosi ogrom piłkarskich emocji, niespodzianek i niesie ze sobą wiele wspomnień, które pozostają z nami na lata! Sprawdźmy, jakie istotne wydarzenia dla klubu rozegrały się w 2020 roku. W tym podsumowaniu przypominamy wszystko, co okazało się ,,naj”. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Spędź czas z Akademią - jedyny sposób na udane ferie!

28-12-2020, 10:22 Ferie tuż tuż! Czy myślałeś nad tym, jak Twoje dziecko je spędzi? Akademia przygotowała dla Was specjalne oferty, które pozwolą na to by czas wolny od zajęć szkolnych okazał się wartościowy i radosny dla małego sportowca. Być może masz wątpliwości i nie jesteś przekonany do zajęć zorganizowanych. Dlatego też w tym artykule postaramy się rozwiać te obawy, chcąc zaprosić Twoje dziecko do udziału w tegorocznych feriach i obozach z Akademią Piłkarską Stal Gorzów.
Projekt i wykonanie: cogitech group