Sport w wakacje - przyjaźń z boiska

25-06-2019, 13:15 Lato to wspaniały czas na znajdywanie pasji z nowymi przyjaciółmi. Wyjścia z mieszkającymi nieopodal znajomymi na boisko, to dla wielu z nas najlepsze wspomnienia z dzieciństwa. Czas wolny od nauki i idealna pogoda do uprawiania sportu sprzyjają całodniowym rozgrywkom z kolegami. Jakie są największe zalety budowania przyjaźni poprzez sport?

Trenuj z nami 5 razy w tygodniu!

18-06-2019, 12:12 Początek wakacji to wyjątkowy czas dla Twojego dziecka, które pragnie rozwijać swoje futbolowe umiejętności. Wszystkich nowych i obecnych zawodników Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów zapraszamy na treningi 5 razy w tygodniu. Zobacz, jak wyglądają zajęcia w sąsiednim mieście lub poznaj lepiej swoich rówieśników z innej dzielnicy.

Dlaczego lato to najlepszy czas na sport?

11-06-2019, 16:27 Dla wielu z nas, najlepsze wspomnienia związane ze sportem mają związek z okresem letnim. Gorące powietrze, więcej czasu wolnego związanego z wakacjami, to wszystko sprawia, że chcemy korzystać ze słonecznych dni. Jakie są inne zalety trenowania w wakacje.

Jak uchronić się przed upałami?

03-06-2019, 11:55 Dawno niewidziane upały przyszły wraz z początkiem czerwca. Z jednej strony słoneczna pogoda pozwala na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, z drugiej jednak musimy pamiętać o zabezpieczeniach chroniących przed promieniami słonecznymi. Jak uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji długiego przebywania na żarze?

Rywalizacja na najwyższym poziomie

28-05-2019, 13:38 Liga Mistrzów ma już prawie 30 lat. To niesamowite widowisko co roku przyciąga przed telewizory wszystkich fanów piłki nożnej. Klubowe legendy takie jak Real Madryt czy Bayern Monachium właśnie podczas tego turnieju wyrabiały swoją markę. Już w najbliższą sobotę o prestiżowy tytuł powalczą ze sobą Liverpool i Tottenham. Ale jak to wszystko się zaczęło? Wróćmy się w czasie.
Projekt i wykonanie: cogitech group