Co wyróżnia kapitana zespołu?

15-04-2019, 15:37 Kapitan musi być wojownikiem, który potrafi dać z siebie maksimum. Taka osoba ma autorytet, potrafi poderwać drużynę i przechylić szalę zwycięstwa na jej korzyść. Poznaj 4 cechy doskonałego kapitana drużyny i przekonaj się czy Twoje dziecko, ma predyspozycje do pełnienia tej roli w zespole.

Dlaczego warto pojechać na wakacyjny obóz Akademii? 3 porady dla Ciebie!

08-04-2019, 15:25 Nie masz pomysłu jak zaplanować czas dla swojej pociechy podczas zbliżających się wakacji? Szukasz doświadczonej ekipy, która sprawi, że Twoje dziecko nie będzie miało czasu na nudę? Chcesz, aby Twoje dziecko czuło się na wyjeździe bezpiecznie? Ważny jest dla Ciebie stosunek ceny do jakości wyjazdu oraz gwarancja najwyższej jakości warunków pobytowych? Sprawdź ofertę Obozów Akademii na lato 2019, moc różnorodnych atrakcji gwarantowana. Przekonaj się również dlaczego czas spędzony z nami, będzie dla Twojego dziecka najlepszym rozwiązaniem!

Wiosenne nabory w Akademii Piłkarskiej Stali Gorzów!

07-04-2019, 11:37 Już za kilka dni oficjalnie powitamy wiosnę! Z tej okazji Akademia Piłkarska Stal Gorzów ogłasza nabory do drużyn we wszystkich kategoriach wiekowych. Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Zawodnikiem Akademii może stać się każdy chętny chłopiec czy dziewczynka już od 4. roku życia. Dodatkowo specjalnie dla osób, zapisujących się w trakcie trwania naborów przygotowaliśmy specjalną ofertę 2 darmowych treningów zapoznawczych!

Najlepszy strój do treningów na dworze!

05-04-2019, 09:01 Właśnie przenieśliśmy się na boiska. Dzieci uwielbiają bowiem grać na świeżym powietrzu, na orlikach. Szczególnie, gdy świeci słońce. Jednak, co wtedy, gdy temperatura, tak jak wiosną, jest jeszcze niestabilna i często się waha? Jak odpowiednio ubrać dziecko na treningi odbywające się na dworze?

Wracamy na boiska!

01-04-2019, 09:11 Wracamy na boiska! To nie primaaprilisowy dowcip, to prawda. Jak co roku w kwietniu przenosimy się z hali na świeże powietrze. Dzięki temu nasi podopieczni mogą nie tylko poczuć się, jak prawdziwi piłkarze, ale też mogą jeszcze bardziej poprawić swoje zdrowie. Ruch na świeżym powietrzu bowiem pozytywnie wpływa na nasz organizm.
Projekt i wykonanie: cogitech group