Jak podnieść się po porażce?

16-10-2019, 10:27 W życiu każdego sportowca przychodzi moment, kiedy musi on uznać wyższość swojego przeciwnika. Jedna osoba reaguję złością, płaczem inna dusi w sobie wszystkie emocje. To nieodzowna rzecz w sportowej karierze, z którą trzeba umieć sobie poradzić. Jak to zrobić? Co powinniśmy praktykować, a czego lepiej unikać? Jak podnieść się po porażce, którą ponieśliśmy? Na wszystkie pytania odpowie Ci dzisiaj Akademia Piłkarska Stal Gorzów!

Jak się ubrać na trening w chłodniejsze dni?

07-10-2019, 11:20 Jak przygotować odpowiednio twoje dziecko na treningi w chłodniejsze dni? Na co zwrócić szczególną uwagę? Wystarczy, że dobrze dobierzesz ubiór twojego dziecka do pogody, a trening będzie przyjemnością!

Wielkie Nabory 2019 – piłkarskie talenty wykute w Stali! Dołącz do gry i odbierz piłkę!

25-09-2019, 11:22 Akademia Piłkarska Stal Gorzów, szkoła futbolu, zarówno dla chłopców, jaki i dziewczynek, już od 4. roku życia, ogłasza wielkie wrześniowe nabory! Dołącz do stalowej rodziny, której zaufało już ponad 160 rodziców. Kadra szkoleniowa naszego Klubu to grupa wykwalifikowanych trenerów (kursy UEFA A, UEFA B i UEFA C). Do nowych grup treningowych zapraszamy dzieci w rocznikach: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Na powitanie każdy zawodnik otrzyma pakiet, w skład którego wchodzą: klubowa piłka, 2 bezpłatne treningi, rezerwacja miejsca w grupie treningowej, opieka klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka ubezpieczenie NNW, udział w turniejach

Prozdrowotność treningu w deszczu

25-09-2019, 10:40 Częstym uważa się, że uprawianie sportu w deszczu może prowadzić do chorób. Okazuje się jednak, że pogoda obfita w opady może poprawić odporność sportowca, dlatego warto w takowe dni wyjść na trening. Piłka nożna w deszczu może sprawić wiele radości, a na dodatek zadziałać pozytywnie na kondycje młodego piłkarza.

Czy zajęcia pozalekcyjne to dobry wybór?

25-09-2019, 10:38 Nowy rok szkolny rozpoczął się na dobre! To najwyższy czas, aby zapisać twoją pociechę na zajęcia pozalekcyjne. Jaką formę dodatkowych aktywności wybrać? Czy warto, żeby twoje dziecko uczęszczało na taką formę ćwiczeń?
Projekt i wykonanie: cogitech group