Rozpraw się z kontuzją!

17-01-2020, 11:13 Wspólnie staramy się, aby Twoje dziecko nie doświadczyło kontuzji – Ty zapewniasz mu dopasowany do jego potrzeb strój i buty sportowe, a nasi trenerzy nie wpuszczają żadnego zawodnika na trening bez rozgrzewki i zwracają uwagę na wszelkie szczegóły techniczne podczas gry. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie im zapobiec – kontuzje kolan, skręcone kostki, naciągnięte ścięgna, a także stłuczenia, to nieodzowny element kariery sportowej. Ważniejszy od kontuzji jest tylko powrót do gry! Tylko jak dokonać tego sprawnie i bezboleśnie?

Noworoczne nabory do Akademii!

13-01-2020, 10:32 W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z problemem uzależnień dzieci od internetu i telefonów. Nowy Rok to idealny moment na zmianę swoich przyzwyczajeń i negatywnych nawyków. Zadbaj o zdrowie Twojego dziecka, daj mu szansę na podjęcie sportowego wyzwania, zapisz je na na treningi do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów! Na nasze treningi zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki! Poszukujemy młodych adeptów futbolu w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat).

Obóz zimowy idealny dla Twojego dziecka!

03-01-2020, 15:58 Ferie zimowe coraz bliżej, a nadal nie wiesz, który obóz będzie idealny dla Twojego dziecka? Nic w tym dziwnego, każde dziecko jest inne, a nasza oferta zimowej rozrywki jest bardzo szeroka! Chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru.

Bądź wsparciem i sportowym wzorem dla Twojego dziecka

09-12-2019, 14:39 Towarzyszysz swojemu dziecku od początku jego wymarzonej kariery piłkarskiej. Swoim postępowaniem możesz pokazać mu, jak odnaleźć się w świecie piłki nożnej. Wsparcia bliskich potrzebuje każdy, nawet najbardziej znany zawodnik. Wiemy, że każdy rodzic chce nim być. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rad, abyś wiedział, jak zrobić to najlepiej.

Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu Akademii

03-12-2019, 15:38 Koniec roku to czas podsumowań, również w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. W minionym sezonie nasze drużyny rywalizowały na wielu frontach. Głównym założeniem na ten sezon było rozwijanie umiejętności, zdobywanie doświadczenia i przede wszystkim dobra zabawa! Poniżej przygotowaliśmy dla Was zestawienie wszystkich występów AP Stal Gorzów.
Projekt i wykonanie: cogitech group