Żywieniowe porady dla młodego sportowca!

20-02-2019, 11:36 Nie od dziś wiadomo, że prawidłowa dieta to podstawa każdego sportowca! Aby mięśnie pracowały prawidłowo i nie męczyły się nadmiernie, potrzeba kilku składników odżywczych. Są również tzw. "grzechy sportowca", czyli nadmierne i nieprawidłowe konsumowanie poszczególnych składników! Jednym z nich jest białko, bardzo często spotykamy się z nadkonsumpcją tego składnika względem realnego zapotrzebowania, co można także zaobserwować w badaniach sposobu żywienia sportowców. Nie zmienia to faktu, że białko jest składnikiem niezbędnym w diecie młodego piłkarza.

Rozwój szkolenia wśród młodzieży.

29-01-2019, 23:55 Piłka nożna chodź wydawałoby się dla przeciętnego Kowalskiego niezmienna w swoich zasadach, to z roku na rok ewaluuje i wprowadza pewne udoskonalenia. Zarówno szybkość gry, taktyka i umiejętności zawodników w ostatnich latach rozwinęły się znacząco i obecnie mało jest w piłce miejsca na przypadek bądź szczęście. Wszystko poparte musi być ciężką pracą oraz taktyką. Taka zmiana dotknęła także w ogromnym stopniu szkolenia piłkarskiego młodzieży i znacząco podniosła jego poziom w przeciągu ostatnich kilkunastu latach.

Zmarzlik dumą gorzowskiej stali!

15-01-2019, 15:10 Tegoroczny, 84. plebiscyt Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski przyniosła wiele niespodzianek. Każdy w roli faworyta do triumfu widział Kamila Stocha. Skoczek miał za sobą najlepszy sezon w karierze okraszony mistrzostwem olimpijskim, wygraną turnieju czterech skoczni oraz kryształowej kuli w Pucharze Świata. Kamil musiał jednak ustąpić miejsca innemu wybitnemu sportowcu, człowiekowi, którego kariera a zwłaszcza jej ostatnie lata to gotowy materiał na film lub serial. Bartosz Kurek bo onim tutaj mowa doprowadził polską drużynę siatkarzy do złotego medalu Mistrzostw Świata samemu zostająć MVP turnieju. Niewątplie ci dwaj wymienieni sportowcy to wielkie gwiazdy polskiego jak i światego sportu, dla nas jednam cichym bohaterem imprezy był ktoś innych.

Dołącz do nas w styczniu i odbierz koszulkę!

02-01-2019, 13:57 Nowy rok oznacza początek nowych wyzwań i postanowień. Z tej okazji zapraszamy młodych pasjonatów piłki nożnej do wzięcia udziału w naborach do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów dla następujących grup wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Dołącz do nas w tym miesiącu i odbierz koszulkę z oficjalnej kolekcji Klubu!

Złota piłka trafia do Luki Modricia!

05-12-2018, 11:31 Tegoroczna gala „France Football” przejdzie do historii piłki nożnej! Chorwat, Luka Modric przerwał 10 – letnią dominację Cristiano Ronaldo i Leo Messiego i został zasłużonym laureatem najważniejszej, futbolowej nagrody.
Projekt i wykonanie: cogitech group