Bądź wsparciem i sportowym wzorem dla Twojego dziecka

09-12-2019, 14:39 Towarzyszysz swojemu dziecku od początku jego wymarzonej kariery piłkarskiej. Swoim postępowaniem możesz pokazać mu, jak odnaleźć się w świecie piłki nożnej. Wsparcia bliskich potrzebuje każdy, nawet najbardziej znany zawodnik. Wiemy, że każdy rodzic chce nim być. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rad, abyś wiedział, jak zrobić to najlepiej.

Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu Akademii

03-12-2019, 15:38 Koniec roku to czas podsumowań, również w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. W minionym sezonie nasze drużyny rywalizowały na wielu frontach. Głównym założeniem na ten sezon było rozwijanie umiejętności, zdobywanie doświadczenia i przede wszystkim dobra zabawa! Poniżej przygotowaliśmy dla Was zestawienie wszystkich występów AP Stal Gorzów.

Bartosz Zmarzlik sportowcem roku 2019?

26-11-2019, 21:15 Rok 2019 już lada moment przejdzie do historii. Zanim to nastąpi, czeka nas jeszcze wybór najwybitniejszego Polskiego zawodnika w minionych 12 miesiącach. Mowa tu o 85 plebiscycie na najlepszego Sportowca Polski 2019 roku. Kto wygra tym razem? Będzie to kobieta czy mężczyzna? A może ubiegłoroczny laureat obroni tytuł? My mamy pewnego faworyta.

Jak zmierzyć się z jesienna chandrą u dzieci?

13-11-2019, 15:30 W czasie jesiennych przymrozków większość z nas jedynie o czym, to o kubku gorącej herbaty. Sprzyja temu już prawie zimowa aura, krótsze dni i jesienne szarugi. Wiele osób zwalnia wtedy tempo, przestaje pracować na takich samych obrotach jak wcześniej. Dotyczy to nie tylko ludzi dorosłych, ale również dzieci.

Jak grać na hali?

06-11-2019, 10:46 Od pierwszych dni listopada nasz szkółka rozpoczęła treningi na salach sportowych. Pomaga to nam zachować ciągłość szkolenia oraz umożliwia dzieciom treningi w komfortowych warunkach. Chcąc ułatwić przygotowania naszym zawodnikom oraz ich rodzicom do zmiany boiska, przygotowaliśmy 10 przydatnych informacji. Ułatwią one życie Tobie i Twojemu dziecku, a także odpowiedzą na nurtujące Cię pytania, związanych z przejściem na halę.
Projekt i wykonanie: cogitech group