Jak podnieść się po porażce?

16-10-2019, 10:27 W życiu każdego sportowca przychodzi moment, kiedy musi on uznać wyższość swojego przeciwnika. Jedna osoba reaguję złością, płaczem inna dusi w sobie wszystkie emocje. To nieodzowna rzecz w sportowej karierze, z którą trzeba umieć sobie poradzić. Jak to zrobić? Co powinniśmy praktykować, a czego lepiej unikać? Jak podnieść się po porażce, którą ponieśliśmy? Na wszystkie pytania odpowie Ci dzisiaj Akademia Piłkarska Stal Gorzów!

Prozdrowotność treningu w deszczu

25-09-2019, 10:40 Częstym uważa się, że uprawianie sportu w deszczu może prowadzić do chorób. Okazuje się jednak, że pogoda obfita w opady może poprawić odporność sportowca, dlatego warto w takowe dni wyjść na trening. Piłka nożna w deszczu może sprawić wiele radości, a na dodatek zadziałać pozytywnie na kondycje młodego piłkarza.

Czy zajęcia pozalekcyjne to dobry wybór?

25-09-2019, 10:38 Nowy rok szkolny rozpoczął się na dobre! To najwyższy czas, aby zapisać twoją pociechę na zajęcia pozalekcyjne. Jaką formę dodatkowych aktywności wybrać? Czy warto, żeby twoje dziecko uczęszczało na taką formę ćwiczeń?

5 powodów dlaczego sport wzbudza tyle emocji!

17-09-2019, 10:22 Za nami Mistrzostwa Świata w koszykówce, które odbyły się w dniach 31.08 - 15.09. Odbyły się aż 92 mecze, podczas których rywalizowały ze sobą 32 kraje . Gospodarzem turnieju były Chiny, które na przestrzeni 8 miast przygotowały niesamowite stadiony. Ostatecznie po raz drugi w historii mistrzowska okazała Hiszpania pokonując Argentynę. Najpewniejszymi wygranymi wydawali się Amerykanie - zwycięzcy ostatnich zawodów. Sport jest jednak pełen zaskoczeń i potrafi zrobić niespodziankę. Co sprawia, że sport jest taki ekscytujący?

Jak połączyć treningi ze szkołą?

02-09-2019, 10:53 Wystartował nowy rok szkolny! Pojawia się pytanie, jak połączyć grę na boisku, z nauką? W końcu za Tobą pełne wrażeń wakacje, podczas których nie myślałeś o szkole. Nie martw się! Akademia Piłkarska Stal Gorzów pomoże Ci specjalnie dobranymi poradami, jak połączyć codzienne obowiązki z piłką nożną.
Projekt i wykonanie: cogitech group