Jak zmieniała się piłka do gry? Z cyklu #BliżejTwojejPasji

08-07-2020, 13:54 W zeszłym tygodniu w świecie futbolu na nowo rozgorzała dyskusja na temat przysłowiowych „szmacianek”. Wszystko za sprawą firmy Nike, która zaprezentowała zupełnie nową piłkę, którą już od przyszłego sezonu będą bombardować golkiperów napastnicy Ligi Angielskiej. Aby dyskusja o nowej futbolówce była aktualna, powróćmy na moment do początków i prześledźmy losy naszych ukochanych „okrąglaków” – kontrowersji było naprawdę sporo!

Piłka nożna w walce o środowisko!

24-06-2020, 15:34 Piłka nożna może być kosztownym hobby nie tylko dla zawodników i kibiców, ale również dla środowiska. Każdy sezon wiąże się z masową produkcją koszulek i innych gadżetów. Stare ubrania i piłki trafiają na śmieci, gdzie rozkładają się przez następne kilkaset lat. Świat futbolu nie pozostaje obojętny na potrzeby naszej planety i coraz częściej wybiera ekologiczne rozwiązania.

Postaw na aktywne wakacje!

09-06-2020, 12:21 Słoneczna pogoda, coraz dłuższe dni i mniej obowiązków w szkole – to wszystko zachęca do maksymalnego wykorzystania najbliższych miesięcy. Wraz z pojawieniem się pierwszych promieni słońca, wzrasta chęć spędzania czasu na zewnątrz. W jaki sposób wykorzystać go rozrywkowo i produktywnie jednocześnie? Postaw na sport!

Elekcje i treningi na boisku - jak je pogodzić?

20-05-2020, 13:52 Jesteśmy przekonani, że świetnie poradziliście sobie z przeniesieniem szkolnych zajęć do Internetu i już bez problemu uczestniczycie w elekcjach. Wiemy również, że powrót na boisko sprawił Wam taką samą radość, jak nam! Niemniej, macie teraz więcej obowiązków. Wychodzimy Wam naprzeciw i już dziś radzimy, jak połączyć zdalną szkołę z piłkarskimi treningami w terenie.

Trenuj, ale bez maseczki!

15-05-2020, 14:22 Wróciliśmy na boiska! Jak wiecie, najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych zawodników. Trenujemy w małych grupach, zachowując bezpieczną odległość między sobą i zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk, ale nie zapewniamy maseczek. Co więcej, zalecamy ściągać maseczki tuż przed wejściem na boisko. A to wszystko dlatego, że długotrwałe zdrowie naszych podopiecznych jest zawsze na pierwszym miejscu!
Projekt i wykonanie: cogitech group