Czas na długi weekend!

12-08-2019, 13:06 Już 15 sierpnia czeka nas niecierpliwie wyczekiwany długi weekend. W końcu będziemy mogli na chwilę odpocząć od pracy i codziennych zmartwień. Warto jednak nie przespać tego wyjątkowego czasu, który daje mnóstwo okazji do wykorzystania go w aktywny sposób. Jakie pomysły ma nasza Akademia na sport podczas urlopu?

Jak uchronić się przed upałami?

03-06-2019, 11:55 Dawno niewidziane upały przyszły wraz z początkiem czerwca. Z jednej strony słoneczna pogoda pozwala na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, z drugiej jednak musimy pamiętać o zabezpieczeniach chroniących przed promieniami słonecznymi. Jak uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji długiego przebywania na żarze?

Czy wiesz, że ruch wpływa na poprawę koncentracji?

16-05-2019, 15:37 Korzyści z uprawiania sportu są znane nam głównie w kontekście rozwoju fizycznego. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że aktywność ruchowa korzystnie wpływa na koncentrację i poprawne funkcjonowanie mózgu, zwłaszcza u młodego sportowca.

Prozdrowotność treningu w deszczu

14-05-2019, 14:40 Częstym uważa się, że uprawianie sportu w deszczu może prowadzić do chorób. Okazuje się jednak, że pogoda obfita w opady może poprawić odporność sportowca, dlatego warto w takowe dni wyjść na trening. Piłka nożna w deszczu może sprawić wiele radości, a na dodatek zadziałać pozytywnie na kondycje młodego piłkarza.

Majowa forma piłkarska!

07-05-2019, 14:29 Długi weekend majowy już za nami! Siły zregenerowane, głowa zresesetowana, więc pora wrócić do aktywności fizycznej na pełnych obrotach. Poznaj nasze porady dotyczące odpowiedniej jakości treningów piłkarskich dla Twojego dziecka.
Projekt i wykonanie: cogitech group